8.Sınıf programımız özel bir gruptur. Haftasonu ve haftaiçi ders vardır. Profesyonel eğitim kadrosuyla Odtü Mezunları Dershanesi alanında uzman öğretmenleriyle öğrencilerine birebir sınırsız etüt imkanı sunmaktadır. Öğrencilere uzman klavuz öğretmenler psikolojik destek verirler. Ustalaşmış eğitim koçları sayesinde öğrenci koçluğu hizmeti sağlanmaktadır. Yıl süresince toplam 840 saat ders ve sınırsız etüt imkanı sunulmaktadır. 2 temmuzdan itibaren yaz okuluyla beraber dersler başlamakta 150 saat matematik dersi, 200 ders saati ile öğrenci eksikleri tamamlanıyor.

8 eylülden son sınava kadar haftaiçi 2 gün 3’er saat cumartesi Pazar 6’şar saat olmak üzere toplamda 18 saat ders verilir. Hafta içi bigün 4 saat sual çözüm dersi yapılmaktadır. 32 adet tecrübe etme sınavı yapılmaktadır.

Her öğrenci için bir eğitim koçu atanarak tüm eğitim faaliyetleri detaylı olarak planlanır, takip edilir ve veli bilgilendirmesi gerçekleştirilir. Öğrenci ihtiyacına gore rehberlik seansları, zamanı doğru kullanma stresle başa çıkma ve motivasyon artırma seminerleri düzenlenir. Meslek seçimi okul tercihi mevzusunda öğrencilere rehberlik sağlanmaktadır. Veli toplantıları, anne baba eğitimi, okul ziyaretleri, spor aktiviteleri ve çeşitli sosyal etkinliklerle öğrenci motivasyonu sağlanmaktadır. Kayıtlı olan öğrencilerin ders içi ve ders dışında dershane kurallarına uyması gerekmektedir. Verilen ev ödevleri, vazife ve sorumluluklar eksiksiz yerine getirilmelidir.

Öğrencilere imtihan sistemine uygun hazırlanmış güncel her ders için mevzu anlatımlı kitaplar verilmektedir. Her ders için ayrı hazırlanmış sual bankaları, çalışma kitapları, ihtiyaca nazaran ek yayın kaynakları verilmektedir. Konu kavrama, geliştirme, değerlendirme mevzu testleri dağıtılmaktadır. Bu programlar yardımıyla öğrencilerin hızlı, güvenli,sağlam adımlarla başarıya ulaşmaları hedeflenmektedir. Uygulanan eğitim programı kapsamında hızlı konu işleyişi yardımıyla daha çok test ve soru çözümüne ağırlık verilerek tertipli tekrarlarla başarıya adım adım ilerlenmektedir. Ödev nezarete, kordineli şekilde ders ifadeı ve test çözümleriyle öğrenci sınava en iyi şekilde hazırlanmış olmaktadır.

Bundan önceki yazımız olan 9. Sınıf Dershane Gruplarımız, Ankara başlıklı makalemizde 9. Derslik dershane fiyatları, 9. Derslik dershaneleri ve 9. Derslik dershanesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir